O nás

Ako sme začali...

V roku 2010 sa nám v hlave zrodila myšlienka a s túžbou cestovať a spoznávať svet vznikol cieľ založiť cestovnú kanceláriu. K cestovnému ruchu sme mali vždy blízko a za uskutočnením svojho sna sme išli až za hranice našich možností. Nadviazali sme prvé spolupráce, získavali nové skúsenosti a predaj dovoleniek aj zájazdov sa rozbehol až tak, že sme v roku 2012 expandovali na cestovnú kanceláriu.

Ako pokračujeme...

V súčasnosti spolupracujeme s poprednými renomovanými slovenskými a zahraničnými cestovnými kanceláriami i leteckými spoločnosťami. Robíme maximum preto, aby sme Vám ponúkli lacné a kvalitné cestovanie ako ho ešte nepoznáte. Či už si vyberiete rodinnú dovolenku z ponuky LAST MINUTOV, alebo si ju vyskladáte NA MIERU, vycestujete za maximálnou spokojnosťou. Ak ste vášniví cestovatelia a chystáte sa na exotickú dovolenku za hranice rezortov, s nami zažijete cestovanie podľa Vašich predstáv za neporovnateľné ceny. Máte možnosť vycestovať na vlastnú päsť, alebo si nechať odporučiť ubytovanie a cestovanie za výnimočné ceny.

Naša top ponuka...

Je mnoho atraktívnych destinácií kam sa lietadlom nedostanete a práve preto, aby ste neboli o nič ukrátení sme do našej ponuky zahrnuli DOVOLENKU NA LODI. Výber je naozaj široký, pre páry ale aj skupiny priateľov, ktorí si chcú užiť súkromie a atmosféru luxusu, aký ponúka práve tento typ cestovania. Od plachetnice až po zaoceánske plavby, dostanete sa kamkoľvek na svete.